AutoClub Seramik Kaplama 900 ₺!

Bir Türk markası olan ve kurulduğu günden itibaren Türkiye’de car care sektörünün yönünü belirleyen AutoClub 2019 yılına yapılmayanı yaparak başlıyor.

Car care sektöründe son yılların en çok tercih edilen uygulaması Seramik Kaplama artık AutoClub Uygulama Merkezlerinde sadece 900 ₺ + KDV!

2017 yılında kurduğu üretim tesisi ile bayilerinde kullandığı ürünleri üretmeye başlayan ve büyük oranda ithalata bağlı çalışan sektörde büyük bir değişime imza atan AutoClub  sektör liderliğini daha da pekiştirdi.

Yerli üretimin avantajlarını otomobil severlere yansıtmaya devam eden AutoClub her alanda artan fiyatlara rağmen 2019 yılına uygulama fiyatlarını düşürerek başlıyor.

2019 yılında her segmentten tüm otomobillere hizmet vermeyi hedefleyen AutoClub en çok tercih edilen uygulaması olan AutoClub Seramik Kaplama uygulamasını 900 ₺ + KDV fiyatı ile sunuyor.

AutoClub’ın dünya standartlarındaki kalitesi ile hazırlanan ve sağladığı 9H sertlik ile mükemmel koruma sağlayan AutoClub Seramik Kaplama tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde 2 yıllık parlaklık garantisi ile sadece 900 ₺ + KDV fiyat ile sunulacak.

AutoClub otomobil severlere sunduğu bu kampanya ile Seramik Kaplama uygulamasını sektörde en uygun fiyata sunan şirket haline geliyor. AutoClub’ın özel içeriğe sahip seramik kaplama ürünü ve eğitimli personelleri ile yapılacak uygulama sonrasında otomobiliniz artık çok daha parlak ve çok daha uzun süre koruma altında.