AutoClub & Türk Telekom Kampanya

AutoClub ve Türk Telekom’dan yeni yıla yeni kampanya!

Türk Telekom müşterileri AutoClub Uygulama Merkezlerinde ACT45 Boya Koruma + Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması sadece 149 ₺!

2018 yılında büyük başarı kazanan AutoClub & Türk Telekom işbirliği yeni yıla yeni bir kampanya ile başlıyor.

2018 yılı süresince devam eden AutoClub Türk Telekom işbirliğinde binlerce Türk Telekom müşterisi AutoClub uygulamalarına çok özel avantajlar ile sahip oldu.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 2019 yılındaki işbirliğimizde bu kez Boya Koruma uygulamasını kampanyaya dahil ettik.

AutoClub & Türk Telekom Kampanyası dahilinde;
ACT45 Boya Koruma uygulaması ile birlikte Ozonla Dezenfeksiyon uygulamasını bu kampanya dahilinde 310 ₺ yerine 149 ₺’ye Türk Telekom müşterilerine sunuyor olacağız.

ACT45 Boya Koruma uygulaması ile otomobiliniz pırıl pırıl olurken Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması ile otomobilinizin içindeki virüs, bakteri ve mikroplar %99,9 oranında giderilir.

Kampanyadan faydalanabilmek için Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya Online İşlemler Bana Özel menüsünden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak veya cep telefonundan AUTOCLUB boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Nano Boya koruma uygulamalarimiz ile ilgili detayli bilgiyi buradan inceleyebilirsiniz..

Kamikaze Boya koruma uygulamalarimiz ile ilgili detayli bilgiyi buradan inceleyebilirsiniz..