Diğer Uygulamalar

Jant Lastik Temizleme

Çok yüksek sıcaklıklara maruz kalan jantlar özellikle balata tozları nedeni ile çok ciddi bir kirlenmeye maruz kalmaktadır. Otomobil estetiğinde büyük yer kaplayan jant temizliği belirli periyotlarda yaptırılarak balata tozlarının yapışmak suretiyle janta zarar vermesinin önüne geçilebilir. Jantların temizliği yapılırken sıcak olmaması uygulamada dikkat edilmesi gereken ilk noktadır.

Fiyat : 100 TL

Dış Yüzey Temizliği (Zift, Reçine, Kireç, End Toz)

Boya yüzeyine yapışan ziftler, reçineler ve endüstriyel tozlar boyaya geri dönüşü mümkün olmayan zararlar verebiliyor. Bu dış etkenlerin temizliğinin profesyonel bir şekilde yapılması, doğru ürünlerin kullanılması otomobilimizin sonraki yıllara da ilk günkü ışılıtısı ile ulaşabilmesi açısından büyük önem taşıyor.Her bölge için o bölgeye uygun ürün bu uygulamanın en çok dikkat edilmesi gereken noktası.

Fiyat : 300 TL

Far - Stop Temizleme Parlatma

Far - Stop Temizleme uygulaması özellikle geceleri sürüş emniyeti açısından önem taşıyan bir işlemdir. Sararan farlar görüşü büyük oranda etkilemektedir.Uygulama öncesinde öncelikle farda ki kirin, sararmanın içte mi dışta mı olduğunun tespit edilmesi önemlidir. Far stop temizleme işlemi sadece dış yüzeye uygulanır.

Fiyat : 100 TL

Not: Uygulamaların parlaklıklarını garanti süreleri boyunca devam ettirebilmeleri için AutoClub’ın önerdiği şekilde otomobilin yıkanması gerekmektedir. 
Fiyatlarımıza KDV dahildir. 
LONG (SUV, Jeep, Panelvan, E sınıfı ve üstü) araçlarda fiyatlar %25 arttırılarak uygulanır.